Youtube


  21 GRADE LEDRI VULA

  HD
  11:4
  • 83460
  • 322
  • 38
  Проголосовало пользователей: 360
  rtv21.tv
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.07.2015
  MAD ishte ne ditelindjen e Ledri Vula dhe ju sjell kete MAD Report!
  • СКАЧАТЬ
  21 GRADE - LEDRI VULA & LUMI B NE ZONE CLUB 18.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2017
  LEDRI VULA KENDON KENGEN PABLO.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.07.2015
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.06.2018
  Ledri Vula ft Lyrical Son - Princess Diana (Cover Valza Zhegrova ) ~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.07.2018
  Ledri Vula #Summer1KL #1KafeMeLabin #1KL #LabinotGashi #LabinotSGashi #KTV #KohaVision #3ND #TVHost #TVShow #producent ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  Like edhe subscribe nese doni me vazhdu edhe me tjer kengtare.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Surpriza per ditelindjen e 30-te te Ledri Vules 11.07.2016.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.05.2017
  Ledri Vula live ne You&Me by JAZ. Çdo dite ne ENERGY Radio, nga e Hena ne te Premte, me Julka, Arjonin dhe Tani aka Zoga.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  ledri vula feston ditlindjen leddi vula crazy birthday.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2017
  Ledri Vula pjesë e befasisë për marinsin amerikan Gazetar: Artan Teaku Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  FANSAT TAKOJNË LEDRI VULËN 21.01.2018.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.06.2017
  RTV Syri Blue Switzerland Address: Bielstrasse 80, 4500 Solothurn Phone:076 700 52 52 mail: info@syri.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  Ledri Vula feston sot 32-vjetorin e lindjes, edhe pse ndihet shumë më i ri se kaq. Nëpërmjet postimeve në Instastory, ai ka treguar se fansat e kanë suprizuar ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  1 kafe prej shpise - Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi 23.04.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.07.2015
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.11.2016
  IN Report - Ledri Vula & Gjiko & Lumi B @Arena Club ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania ...
  • СКАЧАТЬ
  1 Kafe prej Shpise - Ledri Vula (Promovimi i kenges "U harrum" 14.05.2017.
  • СКАЧАТЬ
  1 Kafe prej Shpise - A muj dult n'Shkup 01.10.2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Ledri Vula, Young Zerka dhe Gambelmania e "kallin" Prishtinen 16.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.07.2018
  Fansja hedh Recipetat Live ne Skenen ku Performon LEDRI VULA | Gjithcka Shqip TV FALEMINDERIT PER SHIKIMIN !!! Mos harroni te beni LIKE ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2015
  Duffye ME Ledrin.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи