Youtube


  21 Gradë Ledri Vula Ditelindja (Live) 10.07.2018

  HD
  14:55
  • 34977
  • 103
  • 9
  Проголосовало пользователей: 112
  rtv21.tv
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.07.2015
  MAD ishte ne ditelindjen e Ledri Vula dhe ju sjell kete MAD Report!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Ledri Vula, Young Zerka dhe Gambelmania e "kallin" Prishtinen 16.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2018
  Gazetar: Butrint Pasjaqa Kameraman: Ideal Muhaxhiri Montazher: Astrit Duriqi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2018
  KLIKONI KETU PER INSTAGRAM https://www.instagram.com/support.showbizin/ SUBSCRIBE support.showbizin / DHE JULUTEM KLIKONI NE IKONEN E ...
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Surpriza per ditelindjen e 30-te te Ledri Vules 11.07.2016.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.08.2018
  Facebook fan page https://goo.gl/jcx2bM ✓ Subscribe here -https://goo.gl/YVg31D ✓ Snapchat - amel039 Instagram - amell_da twitch - amel039 Adresa ...
  • СКАЧАТЬ
  FANSAT TAKOJNË LEDRI VULËN 21.01.2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  ledri vula feston ditlindjen leddi vula crazy birthday.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  Ledri Vula feston sot 32-vjetorin e lindjes, edhe pse ndihet shumë më i ri se kaq. Nëpërmjet postimeve në Instastory, ai ka treguar se fansat e kanë suprizuar ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.07.2018
  Freestyle nga Ermal Fejzullahu ...
  • СКАЧАТЬ
  21 GRADE - LEDRI VULA & LUMI B NE ZONE CLUB 18.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.08.2018
  Ledri Vula & Tayna Freestyle ne Koncert Lajme Showbizi Shqiptar Na ndiqni ne faqen tone ne youtube per lajmet me te fundit te showbizit shqiptar dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  Like edhe subscribe nese doni me vazhdu edhe me tjer kengtare.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2018
  BURIMI I LAJMIT : http://orainfo.net/ledri-befason-fansen-e-tij-per-ditelindje-shikoni-si-e-befason-ate/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2018
  Zbulohet e Dashura Sekrete e Ledri Vules Lajme Showbizi Shqiptar Na ndiqni ne faqen tone ne youtube per lajmet me te fundit te showbizit shqiptar dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи