Youtube


  21 Gradë Ledri Vula Ditelindja (Live) 10.07.2018

  HD
  14:55
  • 36879
  • 113
  • 10
  Проголосовало пользователей: 123
  rtv21.tv
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Factory Club Sarande - 03 Gusht 2018 - Ledri Vula Download tilllate.al APP Playstore: https://goo.gl/rcCaSy AppStore: https://goo.gl/H9m1vR Tilllate Albania ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.01.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.12.2018
  1. Shkurt 2014 - Ledri • 100 probleme 2. Qershor 2014 - Ledri • Hallakama 3. Qetshor 2014 - Ledri ft Dafina & Dj Sardi - Got ur back 4. Korrik 2014 - Ledri & dj ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial FACEBOOK : http://www.facebook.com/TePathenatOfficial.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.09.2018
  Gashi new music Stair2 Gashi and ledrivula.
  • СКАЧАТЬ
  21 GRADE - LEDRI VULA & LUMI B NE ZONE CLUB 18.07.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.10.2018
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2018
  Ermali & Dafina Zeqiri duke performuar live këngën “Nostalgji” në ditëlindjen e 30't të Ermal Fejzullahut © MTV Kosova & RoyalD. All rights reserved.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.08.2018
  Facebook fan page https://goo.gl/jcx2bM ✓ Subscribe here -https://goo.gl/YVg31D ✓ Snapchat - amel039 Instagram - amell_da twitch - amel039 Adresa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2018
  Gazetar: Butrint Pasjaqa Kameraman: Ideal Muhaxhiri Montazher: Astrit Duriqi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Ledri Vula, Young Zerka dhe Gambelmania e "kallin" Prishtinen 16.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.09.2018
  Ledri Vula - Biografia, Familja, Vetura, Shtëpia, Hobit, Stili i Jetës dhe jeta e tij luksoze. ----------------------------------------------------------------------------------...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2018
  BURIMI I LAJMIT : http://orainfo.net/pamje-madheshtore-nga-festa-e-ditelindjes-se-vajze-se-ermalit/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2018
  KLIKONI KETU PER INSTAGRAM https://www.instagram.com/support.showbizin/ SUBSCRIBE support.showbizin / DHE JULUTEM KLIKONI NE IKONEN E ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.07.2018
  Freestyle nga Ermal Fejzullahu ...
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Surpriza per ditelindjen e 30-te te Ledri Vules 11.07.2016.
  • СКАЧАТЬ
  FANSAT TAKOJNË LEDRI VULËN 21.01.2018.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи