Youtube


  Dit��lindja Ledri Vula

  HD
  14:55
  • 35846
  • 106
  • 9
  Проголосовало пользователей: 115
  rtv21.tv
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.07.2015
  Gazetar: Artan Telaku Producent: Alaudin Hamiti Montazhi: Dren Bejiqi Kamera: Lirak Stublla, Hezer Bikliqi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.05.2018
  Xheraldina Vula është një nga gazetaret më të njohura në Kosovë dhe po ashtu është nëna e këngëtarit të suksesshëm Ledri Vula. Ajo ishte sot e ftuar në ...
  • СКАЧАТЬ
  FANSAT TAKOJNË LEDRI VULËN 21.01.2018.
  • СКАЧАТЬ
  1 Kafe prej Shpise - Ledri Vula (Promovimi i kenges "U harrum" 14.05.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.05.2018
  Ajo është një ndër gazetaret më të njohura në Kosovë dhe jo vetëm. Xheraldina Vula është po ashtu nëna e këngëtarit të suksesshëm Ledri Vula. Me energjinë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2018
  KLIKONI KETU PER INSTAGRAM https://www.instagram.com/support.showbizin/ SUBSCRIBE support.showbizin / DHE JULUTEM KLIKONI NE IKONEN E ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2016
  STORY: VLORIJAN HALILI KAMERA: LIRAK STUBLLA MONTAZHI: ARIANIT HALILI.
  • СКАЧАТЬ
  21 Grade - Surpriza per ditelindjen e 30-te te Ledri Vules 11.07.2016.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.01.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen Gold AG ne Rrjetet Sociale: https://www.facebook.com/GoldAG.Legend ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.02.2018
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Download or Stream ¨I VOGEL¨: https://lnk.to/ivogel Produced: REDBOX Entertainment & NESER Music Beat by: Accent ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  ledri vula feston ditlindjen leddi vula crazy birthday.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.09.2018
  Prapaskenat e ditëlindjes së 30 të Ermal Fejzullahut Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.06.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Këngëtari i njohur Ledri Vula i ftuar emisionin e Rudina Dembacaj “Mos i fol shoferit” ka folur për jetën e tij ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.07.2015
  MAD ishte ne ditelindjen e Ledri Vula dhe ju sjell kete MAD Report!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2018
  http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.07.2018
  Ledri Vula #Summer1KL #1KafeMeLabin #1KL #LabinotGashi #LabinotSGashi #KTV #KohaVision #3ND #TVHost #TVShow #producent ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.06.2012
  Ledri Vula u rrah nga dy vet tha nena e Ledrit www.allfordown.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.07.2012
  Ju Lutem Like Faqen Tonë Në Facebook Qe ta Kthejm Ledrin në Muzikë: https://www.facebook.com/pages/Kthehu-Ledri-Vula/100986626705205.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2018
  Ermal Fejzullahu festoi mbrëmë 30-vjetorin e tij të lindjes. E nuk kishte si të ndodhte ndryshe në këtë përvjetor, veçse miqtë dhe familjarët të surprizonin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Produced by: BIG BANG (REDBOX Entertainment)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.06.2018
  Ledri Vula është nga reperat më të komentuar në rrjete sociale dhe mediat rozë. Sëfundmi ai është përfolur për një lidhje dashurie më një vajzë brune, por ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.07.2018
  Stream & Download : http://smarturl.it/mikeoutnow https://www.facebook.com/eastmusicmatters/ Follow John Shahu on Facebook ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.10.2016
  Music video for Lejla ft Capital T & 2PO2 performed by Elvana Gjata. Music by: Flori Mumajesi, Elvana Gjata Lyrics by: Flori Mumajesi, Elvana Gjata, Capital T ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2018
  Kanali i vetëm zyrtar i Prishtina News. Like në Facebook: https://www.facebook.com/prishtinanewsofficial/ https://www.facebook.com/prishtinanews1/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.09.2016
  Music ledri vulaj & dafina zeqiri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2015
  Duffye ME Ledrin.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  300 mijë shqiptarë u tërbuan me hitet e tij në koncertin e paharrueshëm në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ledri Vula ishte zgjedhur personalisht nga Rita ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2018
  Gazetar: Erdonit Hoxha Kameraman: Ideal Muhaxhiri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2017
  Ledri Vula pjesë e befasisë për marinsin amerikan Gazetar: Artan Teaku Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.10.2016
  Tema: Besa i ve ne rradhe! Tema: Ledri eshte i lire! Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Ledri Vula, Besa Lleshi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.09.2017
  Avd digital.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи