Youtube


  E VERTETE JO E VERTETE 17.03.2018

  2:28
  автор | дата 17.03.2018
  • 66164
  • 283
  • 19
  Проголосовало пользователей: 302
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova Instagram:https://instagram.com/prive.al
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  300 mijë shqiptarë u tërbuan me hitet e tij në koncertin e paharrueshëm në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ledri Vula ishte zgjedhur personalisht nga Rita ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.02.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.02.2018
  Njëra shkëlqeu më performancën e saj në skenë. Kurse tjetra tjetra triumfoi me dy çmime. Por askush prej të dyjave nuk u kujtua të urojë tjëtrën për suksesin.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  Ajo është ndër modelet më të njohura shqiptare. Bëhet fjalë për Xhesika Berberin. Ajo prej vitesh jeton në Amerikë, nga ku ushtron profesionin e saj si modele.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  Ende pa u publikuar zyrtarisht, kënga më e re e Arilena Arës është kthyer tashmë në hit. “Last train to Paris”- Treni i fundit për Paris, bashkëpunimi me reperin e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.04.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.03.2018
  Lajm mbi Nora Istrefin, ndarjen e Majk pas 'Pasha jetën' dhe i dashuri i Fjolla Morinës Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Dren Spahiu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.04.2018
  Kjo video eshte nga emisioni "KREJT OK SHOW" video nuk eshte e vertete. Keshtu qe Like & Subscribe per me shume video 4 P A C.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.04.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2018
  Ato janë supermodelet e shekullit të ri. Bella, Gigi Hadid dhe Kendall Jenner konsiderohen si treshja e shenjtë e sfilatave dhe revistave më prestigjioze në botë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Telenovela Majk”, shumë e ndjekur nga mediat, duket se arriti në një pikë kulmore. Kohëve të fundit, 27-vjeçari ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e tij ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Dren Spahiu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.06.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.06.2018
  Atmosfera e shiut të Tiranës, e frymëzoi Ayo-n, të dhurojë një performancë emocionuese në skenën e amfiteatrit të liqenit. Me tingujt e thellë dhe vargjet intime ...
  • СКАЧАТЬ
  12 - Ligjëratë e mbajtur më 17.03.2018, Lejohet shpërndarja e linkut dhe jo ringarkimi i videos nëpër akounte dhe vende tjera, gjithashtu nuk lejohet ti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2018
  Gazetar: Vlorijan Halili Montazhi: Dren Spahiu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  Gazetar: Artan Telaku Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2018
  BURIMI I LAJMIT : http://orainfo.net/meda-me-dashnin-e-vet-shfaqen-nga-pushimet-veprimi-i-lules-le-pa-mend-ate/ INSTAGRAM: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.03.2018
  Debutimi i Palelës në skenë mori kritikat më të mira nga juria e spektaklit të të rinjve virtuozë. Por krahas talentit në muzikë studenten e Liceut Artistik “Jordan ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи