Youtube


  FANSAT TAKOJNE�� LEDRI VULE��N 21.01.2018

  HD
  4:38
  • 67243
  • 346
  • 26
  Проголосовало пользователей: 372
  FANSAT TAKOJNË LEDRI VULËN 21.01.2018
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  1 Kafe prej Shpise - Ledri Vula (Promovimi i kenges "U harrum" 14.05.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2018
  French Montana është një nga reperat më të famshëm në mbarë botën , i cili duket se ka zënë shoqëri me shumë këngëtarë shqiptarë. Pasi e kemi parë disa ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.03.2018
  Gjendemi: Facebook: https://www.facebook.com/VIPZonaOfficial.al Instagram: https://www.instagram.com/vipzona.al/ ~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.06.2018
  Mos Harroni Ti Beni Like dhe Subscribe! Fero - Veni 1 Ledri Vula - Princess Diana Lumi B - Makiato #fero #veni1 #venipar #zzap #and #chriss #Ledri ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.12.2017
  Ledri Vula xhirohet duke u puthur me një femër në aeroport December 2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  Like edhe subscribe nese doni me vazhdu edhe me tjer kengtare.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  comment down below how is the best komento posht kush esht më i miri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.01.2018
  Ledri Vula VS Majk ○DISS-et kushtuar njeri-tjetrit○ All Rights Reserved LK PRODUCTION.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Eshte pare duke shkuar ne nje darsem Ledri Vula . Shikoni disa pamje nga darsmja.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2018
  Video Edited by: KP Team Don't forget to suscribe to our channel !
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2018
  Zbulohet e Dashura Sekrete e Ledri Vules Lajme Showbizi Shqiptar Na ndiqni ne faqen tone ne youtube per lajmet me te fundit te showbizit shqiptar dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  1 kafe prej shpise - Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi 23.04.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2018
  http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.11.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/1KafeMeLabi Instagram: @1kafemelabin #1kafemelabin.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2018
  Ledri Vula, reperi më i komentuar i 2017-tës vjen në intervistën ekskluzive për projektet e 2017-tës, karrierën e jetën private. 1 Janari Gazetar: Vlorijan Halili ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2018
  ledri me fansat e tij...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2018
  Miresevini ne kanalin tone, eshte kanali i pare shqiptar i dedikuar vetem lajmeve dhe te rejave rreth showbizit shqiptar. Klikoni butonin e ziles per tu njoftuar kur ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial FACEBOOK : http://www.facebook.com/TePathenatOfficial.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  300 mijë shqiptarë u tërbuan me hitet e tij në koncertin e paharrueshëm në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ledri Vula ishte zgjedhur personalisht nga Rita ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.06.2017
  RTV Syri Blue Switzerland Address: Bielstrasse 80, 4500 Solothurn Phone:076 700 52 52 mail: info@syri.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.02.2018
  Disa nga momentet me qesharake te kengetarve #MOZZIK #FERO #GETINJO #MAJK #CAPITAL T #FIFI #LEDRI VULA #GJIKO.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2017
  Beni like dhe subscribe per me shume video te tjera nga VIP-at shqiptar .
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2017
  Ledri Vula pjesë e befasisë për marinsin amerikan Gazetar: Artan Teaku Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи