Youtube


  FANSAT TAKOJNE�� LEDRI VULE��N 21.01.2018

  HD
  4:38
  • 69634
  • 363
  • 26
  Проголосовало пользователей: 389
  FANSAT TAKOJNË LEDRI VULËN 21.01.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  comment down below how is the best komento posht kush esht më i miri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial FACEBOOK : http://www.facebook.com/TePathenatOfficial.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.03.2018
  Gjendemi: Facebook: https://www.facebook.com/VIPZonaOfficial.al Instagram: https://www.instagram.com/vipzona.al/ ~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2018
  Ledri Vula, reperi më i komentuar i 2017-tës vjen në intervistën ekskluzive për projektet e 2017-tës, karrierën e jetën private. 1 Janari Gazetar: Vlorijan Halili ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.08.2018
  like nese e doni ledrin edhe mos harroni te beni subscribe.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.07.2018
  French Montana është një nga reperat më të famshëm në mbarë botën , i cili duket se ka zënë shoqëri me shumë këngëtarë shqiptarë. Pasi e kemi parë disa ...
  • СКАЧАТЬ
  1 kafe prej shpise - Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi 23.04.2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.07.2018
  Ledri Vula flet si është të ndash skenën me dy ish të dashura, Rita Ora dhe Dua Lipa Gazetar: Artan Telaku Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.01.2018
  Ledri Vula VS Majk ○DISS-et kushtuar njeri-tjetrit○ All Rights Reserved LK PRODUCTION.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.11.2017
  VETURA IME E PARE :O #VLOG125 2TON - MERCEDES-BMW (Official Video HD) Op Labi Party 2018 - Parapergatitjet dhe fillimi i emisionit 10.12.2017 Çka ka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.07.2018
  Follow ne instagram: https://www.instagram.com/hip.hop.shqip_ Like ne FB: https://www.facebook.com/rapshqip/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.11.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/1KafeMeLabi Instagram: @1kafemelabin #1kafemelabin.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2018
  http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  300 mijë shqiptarë u tërbuan me hitet e tij në koncertin e paharrueshëm në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ledri Vula ishte zgjedhur personalisht nga Rita ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2018
  Miresevini ne kanalin tone, eshte kanali i pare shqiptar i dedikuar vetem lajmeve dhe te rejave rreth showbizit shqiptar. Klikoni butonin e ziles per tu njoftuar kur ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.02.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.06.2017
  RTV Syri Blue Switzerland Address: Bielstrasse 80, 4500 Solothurn Phone:076 700 52 52 mail: info@syri.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  Like edhe subscribe nese doni me vazhdu edhe me tjer kengtare.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.02.2012
  Facebook: http://www.facebook.com/pages/Prive-KlanKosova/168680279851281 Vizioni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  1 Kafe prej Shpise - Ledri Vula (Promovimi i kenges "U harrum" 14.05.2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2018
  ledri me fansat e tij...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2017
  Beni like dhe subscribe per me shume video te tjera nga VIP-at shqiptar .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2018
  HALLAKAMA, 2018 Faleminderit që shikuat videon dhe mos harroni të bëni SUBSCRIBE.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2017
  Ledri Vula pjesë e befasisë për marinsin amerikan Gazetar: Artan Teaku Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи