Youtube


  KlanKosova

  HD
  1:45
  автор | дата 18.07.2018
  • 10126
  • 19
  • 4
  Проголосовало пользователей: 23
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.07.2018
  Kush ishte e dashura e tij e pare? Kur do te martohet? Me ke nga reperet kosovarë nuk flet? GOLD AG ne Haje ose Thuaje ne NIN!
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.06.2018
  Nd'rrimi i Natës është emision i tipit Talk Show në Klan Kosova, me nikoqirë Alaudin Hamitin dhe gazetare Donika Lamaxhemën dhe Donika Gashin. Nënat ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.05.2018
  Reperi Feronit Shabani, përballë Alaudin Hamitit në Nd'rrimin e Natës.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.07.2018
  Në një intervistë ekskluzive në Nd'rrimin e Natës, Shkurte Gashi flet për karrierën e saj dhe jetën personale. Në studio me Alaudin Hamitin, ajo rrëfen nëse është ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.07.2018
  Ekskluzivisht, per here te pare ne NIN flet reperi Elinel, pasi u zbulua se kënga e tij që e kishte publikuar në vitin 2012-të u be plagjiat nga reperi i famshem, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2018
  Krijuesja e hitit "Columbiana", në intervistën e parë televizive me Alaudin Hamitin në Nd'rrimin e Natës. Kush është Tayna e nga vjen e si ndodhi shpërthimi i saj ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.07.2018
  Në këtë edicion të Nd'rrimit të Natës flasim për dasmat. Si kanë qenë ato dikur, çka kemi ruajtur nga tradicionalja dhe pse si popull i kemi kaq të rëndësishme ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи