Youtube


  OXYGEN Pjesa 1 Besa Gaxherri 14.04.2018

  HD
  1:26:5
  автор | дата 14.04.2018
  • 28683
  • 77
  • 22
  Проголосовало пользователей: 99
  E ftuar: Besa Gaxherri www.oxygenshow.com
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.04.2018
  E ftuar: Besa Gaxherri KUIZ: Eriona Kollqaku, Labëri Nishori, Shpat Gashi dhe Artan Jaka www.oxygenshow.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  http://oxygenshow.com/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.04.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic UDHËVE - ''TË DËNUARIT'' 20.04.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.06.2014
  Besa Gaxherri LDK e ftuar tek TV 'Dukagjini' Studio Zgjedhore me 3 Qershor.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.06.2013
  Abonohuni në faqen zyrtare ne facebook për të ndjekur videot tona: http://www.facebook.com/islamiivetmishpetim.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Oxygen Pjesa 2 - Kuizi 31.03.2018 http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL https://www.facebook.com/oxygenshowofficial ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  OXYGEN BAND - " Ku vate moti" www.oxygenshow.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.03.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Promo - Natën Besa Gaxherri & Hekuran Krasniqi 28.03.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Oxygen Hard Talk - Besa Gaxherri http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFF... https://www.facebook.com/oxygenshowof...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2018
  KUIZ: Eriona Kollqaku, Labëri Nishori, Shpat Gashi dhe Artan Jaka www.oxygenshow.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  I ftuar: Visar Ymeri Kuiz: Fjolla Bekteshi, Rreze Çitaku, Agon Hashani dhe Arbërim Sinan.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.11.2017
  Aleanca Kosova e Re Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës Aleanca Qytetare e Kosovës Balli Kombëtar Partia Demokratike e Kosovës Fryma e Re Iniciativa e Re ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.11.2016
  Gazetarja Shqipe Berisha në ndërrimin e profesioneve këtë javë ju sjell deputeten e LDK-së, Besa Gaxherri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2018
  Oxygen Pjesa 3 - Kuizi 07.04.2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.04.2018
  Host: Akuoko Kwarteng Topics: Akufo Addo suspends deputy sports minister I will be exonerated after probe - Hadzie Akufo Addo lauded for suspending Dep.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.05.2018
  Oxygen "Bulevardi i ëndrrës së thyer" - Nysret Muqiqi http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2018
  OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 23.06.2018 KUIZ: Labeat Matoshi, Elitë Bardhi, Etnik Ibrahimi, Falkona Hasani http://www.oxygenshow.com/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  OXYGEN "Bulevardi i ëndrrës së thyer" - Hetem Ramadan http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFF...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.01.2017
  Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  OXYGEN "Bulevardi i ëndrrës së thyer" - Besa Gaxherri http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFF...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.01.2018
  https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497 #1kafemelabin.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2018
  Oxygen Hard Talk - Hetem Ramadani. http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи