Youtube


  OXYGEN Pjesa 1 Edi Furra 05.05.2018

  HD
  1:29:51
  автор | дата 05.05.2018
  • 68645
  • 186
  • 28
  Проголосовало пользователей: 214
  OXYGEN Pjesa 1 - Edi Furra 05.05.2018 www.oxygenshow.com
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2018
  KUIZ: Enita Jusufi, Adnan Ramadani, Lirim Xhimi dhe Shqiperon Xhema Kandidatët e interesuar për kuiz në grup duhet t'i dërgojnë 4 CV-të së bashku me ...
  • СКАЧАТЬ
  Rënditja këngëve 1. Moj dashnija jeme a je gjall 2. Laje laje kryt si rosa 3. Tate du fuston 4. Moj e mira ne dere te stanit 5. Kënga e shotës - Hajde shoto ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2018
  E ftuar: Besa Gaxherri www.oxygenshow.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.05.2018
  I ftuar: Edi Furra KUIZ: Enita Jusufi, Adnan Ramadani, Lirim Xhimi dhe Shqiperon Xhema www.oxygenshow.com.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.06.2009
  Kenga qe e kendon AVNI MULA - nje kenge shume e bukur.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.06.2018
  OXYGEN Pjesa 1 - Agron Dalipaj 16.06.2018 I ftuar: Agron Dalipaj http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2018
  OXYGEN Pjesa 1 -Shyhrete Behluli 23.06.2018 E ftuar: Shyhrete Behluli http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  OXYGEN Pjesa 1 - Afrim Muqiqi 19.05.2018 I ftuar: Afrim Muqiqi http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.05.2018
  OXYGEN Pjesa 1 - Nysret Muqiqi 12.05.2018 http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.03.2018
  Edi Furra - Kenge Dasme 2018.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2017
  Edi Furra - Dasma 30.09.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2018
  Edi & Fatos Furra live tek restorant illyria shkoder.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.07.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.12.2016
  Programi Festiv Labia Gëzuar 2017**** Të gjitha të drejtat audio dhe video janë të rezervuara nga Produksioni Labia http://www.deezer.com/album/14855489 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.07.2018
  Keshtu e kall dasmen Edi Furra.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.05.2018
  OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 12.05.2018 KUIZ: Dardana Fetahu, Fortesa Raifi, Granit Haliti dhe Adem Gashi http://www.oxygenshow.com/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.12.2017
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.06.2018
  OXYGEN Pjesa 1 - Mahmut Ferati 09.06.2018 I ftuar: Mahmut Ferati http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2018
  OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 23.06.2018 KUIZ: Labeat Matoshi, Elitë Bardhi, Etnik Ibrahimi, Falkona Hasani http://www.oxygenshow.com/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2018
  Edi Furra dhe Astrit Stafai - O djalë i gembit live në OXYGEN http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.09.2018
  Edi Furra e kall atmosferen ne dasmen e Rona Nishliut.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.05.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 19.05.2018 KUIZ: Gjyli Sadikaj, Adelina Çitaku, Endrit Rizanaj dhe Fehmi Çitaku http://www.oxygenshow.com/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.05.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.09.2018
  Edi Furra e kall atmosferen ne dasmen e Rona Nishliut.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2018
  Oxygen Pjesa 1 - Hetem Ramadani 07.04.2018 http://www.oxygenshow.com/ https://www.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.05.2018
  OXYGEN Pjesa 1 - Medina Surdulli 26.05.2018 E ftuar: Medina Surdulli KUIZ: Basri Oruqaj, Qendrim Ajazaj, Milaim Oruqaj dhe Ekrem Bislimaj ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2016
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2018
  KUIZ: Enita Jusufi, Adnan Ramadani, Lirim Xhimi dhe Shqiperon Xhema Kandidatët e interesuar për kuiz në grup duhet t'i dërgojnë 4 CV-të së bashku me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.04.2018
  Edi Furra & Liriket - Dasem Live 1 ore.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.04.2018
  EDI FURRA - E NDRROVA MJALTEN ME KATRAN TË ZI Viti 2009.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.12.2017
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.01.2018
  www.facebook.com/firstchannel www.facebook.com/valamala.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи