Youtube


  Oxygen Pjesa 2 Dren Abazi 25.03.2017

  HD
  42:14
  автор | дата 25.03.2017
  • 9684
  • 21
  • 2
  Проголосовало пользователей: 23
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2017
  http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.01.2018
  Live Koncert, Tiranë, 28 Djetor 2017 http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2017
  I ftuar: Dren Abazi KUIZ: Agnesa Shillova, Egzona Berisha, Anita Javori, Fatjeta Ahmeti, Adelina Çitaku dhe Gjyli Sadikaj.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2017
  Histori dhe kenge Tema: Ngjarjet politike, kulturore dhe festivalet e kenges te vitit 2009 ne Itali, Shqiperi, Amerike, Angli Te ftuar: Dren Abazi - “Mbreti i nates”, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2017
  Express_“GJITHMONË”, NGA DREN ABAZI, PUBLIKOHET NË FUNDJAVË.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.09.2018
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Directed by: Vis Dako.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.03.2017
  STORY: MAKI BAJRAMI KAMERA: DARDAN FETAHU MONTAZHI: DREN SPAHIU.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2017
  Emisioni "Chic" nga Fjodora Fjora ne news24 - 16 shtator, 2017 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.05.2018
  Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.01.2019
  Dren Abazi & Zig Zag Orchestra Mes Yjesh Teatri Popullor i Maqedonise, Shkup 15 Prill 2018 Realizimi televiziv: RTV21 Regjisor: Astrit Idrizi #drenabazi ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2018
  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Zamira Kita, Dren Abazi, Ervin Kurti, Lei Kraja, Delinda ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.12.2017
  Tema: Fjalët më të kërkuara në Google për 2017 Tema: Burgu, ku të burgosurit do të trajtohen si "mbretër"! Tema: “Meshkujt zbukurohen me kalimin e moshës, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2013
  Vizitoni: http://www.prive.al/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.08.2018
  Dren Abazi sjell një tjetër atmosferë në Folie Marine. Edicioni Veror arrin të marrë emocionet e tij një ditë përpara performancës në Sunny Hill Festival.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.01.2018
  Live Koncert, Tiranë, 28 Djetor 2017 http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.09.2018
  Tiranën e ka pjesë të pandshme të jetës së tij, e madje edhe ka menduar të zhvendoset përgjithmonë nga Prishtina për të jetuar në kryqytetin e Shqipërisë. Dren ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2017
  Tema: Kur je me Dren Abazin Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Dren Abazi, Era Rusi, Ligerta Sadja, Arjan Dredhasi - Dren Abazi, koncerti në Brazil, ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи