Youtube


  PRESSING, Ali Ahmeti dhe Berat Buzhala 13.06.2018

  HD
  1:16:44
  автор | дата 13.06.2018
  • 18212
  • 42
  • 64
  Проголосовало пользователей: 106
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.02.2018
  Ali Ahmeti shumë i emocionua.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.08.2018
  17 vjetori i nënshkrimit të Marrveshjes së Ohrit e gjen vendin në një moment shum të rëndësishëm, pasi jemi në porag të anëtarësimit në NATO dhe në prag të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  udbashi bosidar Spasiq rrefen në nje intervistë se Ali Ahmeti vrau vllezërit gervalla dhe Kadri Zekën.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.02.2017
  Ali Ahmetii lutë gazetarët shqiptarë të përkthejnë kolegeve në Maqedonisht :)!!?
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.07.2018
  Na ndiqni: Facebook LajmTV: https://www.facebook.com/lajmtvonline Website LajmTV: http://www.lajm.tv/ Prodhoi:LajmTV, Korrik 2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.06.2018
  Ikja e legjendes se futbollit kosovar. Flasin miqte e Fadil Vokrrit, Eroll Salihu dhe Muharrem Sahiti.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи