Youtube


  PROMO OXYGEN 18.03.2017 ora 20:00 n�� KTV

  HD
  1:39
  автор | дата 15.03.2017
  • 23152
  • 46
  • 6
  Проголосовало пользователей: 52
  E ftuar: Genta Ismajli KUIZ: Maniakë të Rap & Hip Hop - Magbule Musliu, Gentianë Bajrami, Kosovare Hasani, Milot Osmani, Shpresim Musliu dhe Arbër Berisha
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.01.2017
  KUIZ: Maniakë t'kafshëve - Pleurat Pula, Enkela Ukshini, Rreze Çitaku, Medina Murturi, Gentian Nevzati dhe Butrint Islami.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2017
  I ftuar: Dren Abazi KUIZ: Agnesa Shillova, Egzona Berisha, Anita Javori, Fatjeta Ahmeti, Adelina Çitaku dhe Gjyli Sadikaj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.12.2016
  Të ftuar: Rosela Gjylbegu KUIZ: Maniakë t'muzikës - Sparta Bojniku, Agnesa Ibrahimi, Brikenda Metaj, Altin Hykolli, Elvis Mulaj dhe Erik Qorrolli.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.02.2017
  Të ftuar: Ue Ue Show KUIZ: Maniakë të Realit - Anita Halili, Blerta Ferizi, Taulant Krasniqi, Shqipron Kadolli, Florent Osmani dhe Endrit Beshi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.11.2016
  Të ftuar: Eneda Tarifa Kuiz: Maniakë t'Barçës: Fjona Xhelili, Dieta Bytyçi, Diamant Tërshnjaku, Visar Zeqiri, Fisnik Dukolli dhe Leart Asllani.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2016
  Të ftuar: Jeta Xharra KUIZ: Tifozë të Manchester United - Arbenita Bungu, Rina Asani, Arianit Krasniqi, Adem Imeraj,Dardi Shala dhe Vedat Imeri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.10.2016
  OXGEN PJESA 1 MAJLINDA KELMENDI 22.10.2016.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.04.2017
  I ftuar: Xhevdet Doda KUIZ: Elbert Bilurdagu, Margita Tunprenkaj, Granit Ahmeti, Besnik Rashica, Gazmend Gashi dhe Selvie Abdullahu.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.10.2016
  Të ftuar: Ilire Vinca - Aktore Kuiz: Maniakë t'Kuzhinës - Donikë Llapashtica, Majlinda Shefkiu, Luan Morina, Valon Abdyli, Agon Ahmetaj dhe Edonis Brezhnica.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2017
  E ftuar: Marsela Çibukaj KUIZ: Maniakë të Superligës - Genc Çelaj, Arjanit Thaqi, Bahri Rushiti, Qëndrim Visoka, Mursel Imeri dhe Egzon Nimani.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.05.2017
  I ftuar: Menan Kiseri KUIZ FINALE: Blerta Kelmendi, Eroll Gorçi, Taulant Papuqi, Granit Ahmeti, Arbërim Sinani dhe Shend Musliu.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.02.2017
  Të ftuar: Shqipe Kastrati KUIZ: Maniakë të Milanos dhe Interit - Arbnora Xani, Fitore Rrecaj, Durim Hasaj, Shpend Morina, Paqesor Bilalli dhe Kushtrim Asllani.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.05.2017
  I ftuar: Jeton Vorfi KUIZ: Liridona Bunjaku, Ilir Hajrizi, Mahir Morina, Xhevdet Ferizi, Taulant Papuqi dhe Dardan Ahmeti.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.02.2017
  Të ftuar: Mimoza Kusari KUIZ FINALE – Rreze Çitaku, Gëzim Rexhepi, Shpend Morina, Egzon Kryeziu, Endrit Beshi dhe Shpat Gashi.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.10.2016
  Të ftuar: Majlinda Kelmendi dhe Driton Kuka Kuiz: Maniakë t'futbollit - Rudina Tovërlani, Drita Uka, Mihane Ismajli,Fatbardha Krasniqi, Nafije Morina dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2017
  KUIZ SUPERFINALE: Shkurta Januzi, Ujeza Ademi, Shpat Gashi, Artan Jaka, Driton Raçi, Egzon Kryeziu dhe Arbërim Sinani.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.02.2017
  Të ftuar: Jehona Sopi KUIZ: Maniakë të Fotografisë - Arian Mavriqi, Fitore Majanci, Sadri Shehu, Fjolla Besimi, Bajrush Ahmeti dhe Gëzim Rexhepi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.03.2017
  I ftuar: Shpat Deda KUIZ: Bavarezët– Agim Rrahmani, Butrint Doli, Driton Raçi, Elmi Bega, Drilon Brahimi dhe Adhurim Bylygbashi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.04.2017
  I ftuar: Devis Xherahu KUIZ: Anime Community of Kosova - Ujeza Ademi, Etnik Rudi, Arbërim Sinani, Premton Zogiani, Ardit Mezini dhe Ard Kelmendi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2017
  I ftuar: Selami Kolonja KUIZ FINALE - Astrit Osmani, Arbër Berisha, Gjyli Sadikaj, Ndrit Çitaku, Mursel Imeri dhe Driton Raçi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2017
  Të ftuar: Arineta Mula dhe Nazmi Hasanramaj - Ekspedita në Mount Everest KUIZ: Aulona Muli, Fjolla Perçuku, Medina Bilalli, Qëndrim Uka, Agon Mejzini dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.05.2017
  E ftuar: Vesa Luma KUIZ: Albina Hasani, Arjanita Cërnoveri, Ardian Tahiri, Islam Ahmetaj, Endrit Hajrizaj dhe Shend Musliu.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи