Youtube


  Sopi, varrosen pesë anëtarët e familjes Sadikaj 10.07.2018 Klan Kosova

  HD
  1:26
  автор | дата 10.07.2018
  • 56190
  • 61
  • 15
  Проголосовало пользователей: 76
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.07.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një aksident tragjik ka ndodhur në afërsi të Suharekës në Kosovë, ku për pasojë 5 persona humbën jetën ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  TV Prizreni Mes lotësh e rënkimesh, u varrosen 5 anëtarët e familjes Sadikaj nga Sopija e Suharekës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.07.2018
  Emision me Alaudin Hamitin, Donika Lamaxhemen dhe Donika Gashin. Ne kete ecidion te Nd'rrimit te Nates, mjeket e Klinikes Amerikane "DR. Behar Kusari" ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи